crosssearch

Jedná se o zcela nový malý hotýlek, který bude otevřený v dubnu 2014. Nachází se v severní části ostrova, ve vesničce Porto Moniz. Je postavený na útesech přímo nad Atlantikem, v těsné blízkosti přírodních mořských bazénů. Mezinárodní letiště je vzdálené 60 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Jedná se o zcela nový malý hotýlek, který bude otevřený v dubnu 2014. Nachází se v severní části ostrova, ve vesničce Porto Moniz. Je postavený na útesech přímo nad Atlantikem, v těsné blízkosti přírodních mořských bazénů. Mezinárodní letiště je vzdálené 60 km. Centrum Funchalu 45 km. Nákupní možnosti vč.čerpací stanice max.0,5 km.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, bar/snack bar, fitness centrum, sluneční terasa s jacuzzi a nádherným výhledem na oceán a zelené skalní útvary svažující se prudce do moře. Nové pojetí Spa s různými nabídkami masáží a zkrašlovacích kúr. Dále je zde potápěčské centrum nabízející zkoumání neprobádaných vod v okolí Porto Moniz s nebo bez potápěčského vybavení. Hotel dále nabízí výlet lodí kolem Porto Moniz s možností pozorovat kontrasty pobřeží z moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou bufetu nebo a´la carte

Vybavení pokoje

V hotelu je k dispozici 22 standardních pokojů a 3 suite. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou/WC, kabelovou LCD-TV, minibarem, wifi připojením k internetu, telefonem s přímou volbou, balkonem s výhledem na moře, trezorem (za poplatek), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, možnost klimatizace (za poplatek).

Náš názor

Romantika v místech, kde vítr jen často utichá a mořské vlny se honí po neklidném oceánu je to kouzlo nezničené a nespoutané přírody

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000