crosssearch

Vidamar

Madeira, Funchal

Situovaná ve středu Atlantického oceánu, ale přesto tak blízká Evropě, s krásnou přírodou a mírným klimatem po celý rok. Madeira vám umožní během jedněch prázdnin objevit současně moře, hory, města.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Situovaná ve středu Atlantického oceánu, ale přesto tak blízká Evropě, s krásnou přírodou a mírným klimatem po celý rok. Madeira vám umožní během jedněch prázdnin objevit současně moře, hory, města... Nachází se v Atlantickém oceánu, 500 km od pobřeží Afriky a 1 000 km od pobřeží Evropy, cca 1,5 hod letu z Lisabonu. Díky své poloze a svému hornatému povrchu nabízí Madeira mimořádně mírné klima s teplotami kolem 23 oC v létě a 17 oC v zimě.

Poloha

Luxusní resort na jižním pobřeží ostrova, v pěším dosahu do turistického centra Funchalu se současnou architekturou.

Ubytování

300 pokojů s výhledem na moře (klimatizace, centrální vytápění, lis na kalhoty, žehlící prkno, budík, minibar, rychlovarná konvice, rádio, internet, telefon.

Vybavení

4 venkovní bazény (2 vytápěné, 2 dětské), 2 vnitřní bazény s vířivkou a separátní částí pro děti, lázně, sauna, turecké lázně, masáže, fitness, aerobik, tenisové kurty, squash, stolní tenis, vodní sporty, hřiště, restaurace, bary, konferenční prostory, ...

Další informace

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000