crosssearch

Moderní hotel, sestávající ze dvou šestipatrových budov, je vystavěn na skalnatém výběžku přímo nad mořem v hotelové části Funchalu cca 2 kilometry od jeho historického centra.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Moderní hotel, sestávající ze dvou šestipatrových budov, je vystavěn na skalnatém výběžku přímo nad mořem v hotelové části Funchalu cca 2 kilometry od jeho historického centra.

Vybavení:

Prostorná, prosvětlená vstupní hala s recepcí, WI-FI v lobby zdarma, výtahy, tři restaurace, dva bazény s mořskou vodou (jeden z nich vyhřívaný), dva dětské bazény, vnitřní bazén se sladkou vodou, business centrum, konferenční místnost, parkoviště zdarma (místa jsou k dispozici do naplnění kapacity parkoviště).

Sport a zábava:

Tenis, squash, stolní tenis, fitness, sauna, vířivka, kulečník (za poplatek), potápěčské centrum (za poplatek), velké lázeňské centrum s celou řadou služeb a procedur (za poplatek), každodenní krátké programy jako např. aerobik, vodní gymnastika atd.

Pláž:

Hotel se nachází na útesu přímo nad mořem. Z terasy pod hotelem, kam je přístup dvěma výtahy, je přímý vstup do moře po schodech nebo žebříku.

Ubytování:

Prostorné, moderně zařízené dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, minibarem, WI-FI za popl., TV/SAT, telefonem, trezorem a balkonem. Pokoje superior mají navíc možnost přistýlky a jsou vybaveny varnou konvicí.

Stravování:

Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem, večeře střídavě výběrem z menu nebo bufetovým způsobem.

Středisko:

Funchal

Tipy pro správnou volbu:

- moderní architektura - výhodná poloha - klimatizované pokoje - rozsáhlé služby wellness centra

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000