crosssearch

Savoy

Madeira, Funchal

Komfortní hotel v klasickém stylu se nachází poblíž centra hlavního města Funchal, asi 10 minut pěšky od přístavu. Hosté hotelu Savoy mohou využívat všechna zařízení hotelu Royal Savoy (hotely jsou navzájem propojeny malým mostem a zahradou). Na vyžádání je možné realizovat...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Portugalsko, Madeira

SAVOY ***** , oblast Funchal

Poloha:

Komfortní hotel v klasickém stylu se nachází poblíž centra hlavního města Funchal, asi 10 minut pěšky od přístavu. Hosté hotelu Savoy mohou využívat všechna zařízení hotelu Royal Savoy (hotely jsou navzájem propojeny malým mostem a zahradou). Na vyžádání je možné realizovat pobyt v hotelu Royal Savoy*****.

Naše mínění:

Tyto dva velice luxusní hotely jsou určeny pro nejnáročnější klientelu. Hotely mají již dlouholetou tradici na ostrově a jsou navštěvovány mnoha známými osobnostmi.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, výtahy, společenská místnost, konferenční místnost, 3 restaurace, 2 bary, vnitřní vyhřívaný bazén. K vnějšímu vybavení patří venkovní bazén a vířivka, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu a v zahradě zdarma. V komplexu Royal Savoy venkovní bazén s možností klimatizace.

Pláž:

Možnost koupání na veřejných koupalištích (vstup za poplatek) ve Funchalu. Nebo je možné využít přímý vstup do moře u hotelu Royal Savoy, který leží přímo na břehu moře.

Stravování:

Snídaně formou bufetu, večeře formou menu.

Sportovní nabídka:

2 tenisové kurty, golf, petanque, kriket, minigolf, venkovní šachy, lázeňské centrum, krytý vyhřívaný bazén, vířivka, sauna, turecké lázně, tělocvična (zdarma). Za poplatek hydromasáž, skotské střiky, masáže, zkrášlovací kúry. Speciální slevy na golfové hřiště.

Zábava:

Možnost zábavy v centru Funchalu. Nedaleko se nachází kasino.

Pro děti:

Dětský miniklub a dětský bazén.

Platební karty:

VISA, EC/MC, AMEX, Maestro

www.savoyresort.com

Zvláštnosti:

Hotel nabízí speciální balíček pro svatební cesty – koš s ovocem, víno, romantická večeře, v případě volných pokojů upgrade do vyšší kategorie.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000