crosssearch

Quinta Do Estreito

Madeira, Funchal

Poloha: Quinta do Estreito Vintage Hotel 5* se nachází 15 minut jízdy autem od Funchalu a cca 40 minut od letiště. Hotel nabízí bezplatný minibus dvakrát denně do Funchalu. Ubytování: Hotel Quinta do Estreito je zrenovován, velmi elegantně zařízen v teplých tónech....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Quinta do Estreito Vintage Hotel 5* se nachází 15 minut jízdy autem od Funchalu a cca 40 minut od letiště. Hotel nabízí bezplatný minibus dvakrát denně do Funchalu.

Ubytování:

Hotel Quinta do Estreito je zrenovován, velmi elegantně zařízen v teplých tónech.

Vybavení hotelu:

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, sauna, venkovní vyhřívaný bazén, sluneční terasa, volný vstup do Vimala Chandra SPA (jacuzzi, sauna, turecká lázeň, relaxační místnost s panoramatickým výhledem, Vichy sprcha, fitness) v Quintě das Vistas Palace Gardens ve Funchalu.

Bezplatná doprava mezi hotelem a centrem Funchalu, parkoviště a garáže zdarma, faxové služby na recepci, prádelna, welcome drink.

Vybavení pokojů:

2-lůžkové pokoje v moderním stylu s balkonem s výhledem na vinice a Atlantický oceán, trezor zdarma, koupelna s portugalským mramorem, vana se sprchou, individuálně ovládaná klimatizace a topení, koupací plášť, fén, telefon s přímou volbou, přístup k internetu, kabelová TV.

Stravování:

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze, večeře a la carte.

Názor:

Krásně zrenovovaný Quinta hotel s velkým důrazem na detail s příjemnou atmosférou uprostřed přírody.

Odkaz:

http://www.quintadoestreitomadeira.com/index.html

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000