crosssearch

Quinta Bella Vista

Madeira, Funchal

Poloha: typická portugalská "quinta" - menší komorní hotel v udržovaný již po 163 let v anglickém stylu v původním duchu, obrovské zahradě nad hlavním městem - s překrásným výhledem ze zahrady na Funchal - město, historické centrum a zátoku s přístavem, do centra cca 8 min....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Netradiční ubytování v malebném a velmi příjemném luxusním, především komfortním ubytování – doporučujeme především pro páry, nikoliv rodinám s dětmi – s ohledem na komorní atmosféru hotelu. Doporučujeme ochutnat místní kuchyni – vyhlášenou po celém ostrově svými specialitami!

Pláž: Koupaliště Lido ve Funchalu – cca 10 min. jízdy

Typ stravy: Snídaně

Poloha: Typická portugalská "quinta" – menší komorní hotel v udržovaný již po 163 let v anglickém stylu v původním duchu, obrovské zahradě nad hlavním městem – s překrásným výhledem ze zahrady na Funchal – město, historické centrum a zátoku s přístavem, do centra cca 8 min. jízdy, ideální výchozí bod k pěším túrám po levádách.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, a´la carte restaurace, bar (u bazénu), čítárny, vyhřívaný bazén – lehátka, slunečníky, osušky (zdarma), parkoviště.

Služby za poplatek: Sauna, jacuzzi, tenis, fitness, zajištění jachtingu, windsurfingu, potápění a rybaření na moři, non-stop pokojová služba, WiFi v čítárnách.

Ubytování: Příjemně zařízené 2lůžkové klimatizované pokoje, dekorované v pastelových barvách – s koupelnou a soc. zařízením, vysoušečem vlasů, kabelovou TV, připojením na internet, telefonem – s výhledem do zahrady, na hory, nebo oceán; pokoje De Luxe s balkonem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000