crosssearch

Pestana Village Garden Resort

Madeira, Funchal

Obrázek není k dispozici

Aparthotel se nachází v klidné části Funchalu, vzdálen cca 25 min. od letiště. Do centra se pěšky dostanete pohodlně během několika minut. Je postaven v místním madeirském stylu, jako použitý tradiční materiál můžeme zmínit např. tepané železo nebo kachlíky. Tropická zahrada s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Aparthotel se nachází v klidné části Funchalu, vzdálen cca 25 min. od letiště. Do centra se pěšky dostanete pohodlně během několika minut.

Vybavení hotelu

Aparthotel je postaven v místním madeirském stylu, jako použitý tradiční materiál můžeme zmínit např. tepané železo nebo kachlíky. Tropická zahrada s trávníky, ovocnými stromy a nízkými vilovými domky dává tomuto komplexu příjemnou atmosféru. Hosté mohou využít servisu prádelny, parkování je zdarma a lékařská služba je 24 hod. Internet v recepci je za poplatek.

Sport a zábava

Vyhřívaný bazénový komplex nesmí v hotelu chybět. Přístup do oceánu je možný přes sousední hotel Pestana Carlton, který je vzdálený pouze 100 m. Je zde tělocvična s posilovnou (otevřená 9.-20. hodin), sauna, turecká lazeň, jacuzzi a masáže. Šachové turnaje jsou pořádány na zahradě, stejně tak jako taneční lekce a aerobik.

Vybavení pokoje

Celkový počet apartmánů je 92. Z toho 87 studií a 5 suite. V každém apartmánu mohou hosté využít kuchyňku, koupelnu (vana + sprcha + fén), balkon, rádio, SAT TV, telefon, a trezor (za poplatek). Junior suite: ložnice, obývák, extra postel, kuchyň (vařič, konvice), koupelna. Suite: ložnice, obývák, kuchyň, není minibar. Všechny pokoje mají větrák.

Náš názor

Tento aparthotel ocení jistě všichni, kdo má rád kvalitu na romantickém místě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000