crosssearch

Pestana Madeira Carlton

Madeira, Funchal

komfortní hotel přímo na útese - jeden z nejlépe situovaných hotelů ve Funchalu, s velkolepým výhledem na zátoku a centrum města - historická část v dosahu cca 10 min. chůze.

Konečná cena za osobu od: 21 991 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi kvalitní postupně renovovaný hotel s úžasnou polohou na útesu, s velkolepým výhledem na zátoku a centrum města.

Pláž: Na útesu přímo nad oceánem

Typ stravy: Snídaně

Poloha: Komfortní hotel přímo na útese – jeden z nejlépe situovaných hotelů ve Funchalu, s velkolepým výhledem na zátoku a centrum města – historická část v dosahu cca 10 min. chůze.

Vybavení: Velmi kvalitní hotel s prostornou vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací, a´la carte tavernou, barem u bazénu, snack barem v zahradě, irským sportovním barem; 10 konferenčních místností, 3 bazény – 1 s mořskou vodou, 1 se sladkou vodou a částí pro děti, 1 vnitřní vyhřívaný bazén; Health Club, tenis, minigolf, petanque, herna, WiFi ve veřejných prostorách 6. a 7. patra, kadeřnictví, čítárna, obchůdky.

Služby za poplatek: Sportovní aktivity, vodní sporty (diving, rybaření na moři, jet ski, water ski, parasailing, paragliding, služby Health Centra: sauna, jacuzzi, solárium, fitness, masáže, beauty salon; prádelna.

Ubytování: Prostorné klimatizované příjemně zařízené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky s koupelnou a soc. zařízením, vysoušečem vlasů, kabelovou TV, rádiem, telefonem, minibarem, trezorem (za poplatek), připojením na internet, vybavením na přípravu kávy/čaje, balkonem nebo terasou.

Pro děti: část bazénu, dětský mini­klub.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 42 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000