crosssearch

Musa D'ajuda

Madeira, Funchal

Hotel se nachází v nejlepší turistické oblasti města Funchalu, v těsné blízkosti oceánu, s přístupem na pláž. Nedaleko hotelu jsou i restaurace, bary, supermarket, autobusová zastávka a také nákupní centrum (Madeira Forum). Hotel zdarma nabízí dopravu do centra města Funchalu...

Konečná cena za osobu od: 15 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází v nejlepší turistické oblasti města Funchalu, v těsné blízkosti oceánu, s přístupem na pláž. Nedaleko hotelu jsou i restaurace, bary, supermarket, autobusová zastávka a také nákupní centrum (Madeira Forum). Hotel zdarma nabízí dopravu do centra města Funchalu vlastním shuttle busem dle jízdního řádu.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce, venkovní vyhřívaný bazén, sauna, fitness centrum, a la carte restaurace, kavárna a restaurace pro podávání snídaní. Wifi připojení ve společných prostorách. Hoteloví hosté mohou využívat všech služeb sousedního hotelu Jardins d´Ajuda.

Stravování

Snídaně s možností dokoupení polopenze. Veškerá strava je podávána v sousedním sesterském hotelu Jardins D´Ajuda.

Vybavení pokoje

V hotelu se nachází celkem 24 studií, která jsou standardně zařízena plně vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, TV, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem s přímou volbou a balkonem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 186 termínů

Celkem 186 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000