crosssearch

Melia Madeira Mare Resort & Spa

Madeira, Funchal (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní nový komfortní hotel v příjemném prostředí západní části Funchalu, přímo u promenády, ideální pro příjemné relaxační procházky, profesionální a kvalitní zázemí hotelového řetězce Sol Melia & pro náročné klienty.

Konečná cena za osobu od: 19 100 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní nový komfortní hotel v příjemném prostředí západní části Funchalu, přímo u promenády, ideální pro příjemné relaxační procházky, profesionální a kvalitní zázemí hotelového řetězce Sol Melia – pro náročné klienty.

Pláž: Cca 10 m od oceánu – přes pobřežní promenádu
Typ stravy: Snídaně

Poloha

Nový, moderní, velmi kvalitní a komfortní hotel přímo u pobřežní promenády, přístup na malou, skalnatou pláž s přístupem do oceánu pouze přes promenádu, ke koupališti Lido cca 150 m, do centra Funchalu cca 15 min., v okolí restaurace, kavárny, obchůdky, nákupní centra, zastávka busu cca 200 m od hotelu.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, italská restaurace a’la carte, několik barů (snack bar u bazénu, lobby bar, bar na terase, piano bar), venkovní a vnitřní bazén, fitness (zdarma), spa centrum.

Služby za poplatek

Služby spa centra: sauna, turecká lázeň, masáže, relaxační a zkrášlující terapie; diving centrum vedle hotelu.

Ubytování

Moderní, komfortní pokoje s koupelnou a soc. zařízením, vysoušeč vlasů, župan a pantofle, digitální kabelová SAT/TV LCD, placené TV menu, radio a music chanel, telefon, internetové připojení (bez poplatku), trezor, vybavení na přípravu kávy a čaje, minibar (přistýlka nebo dětská postýlka na vyžádání), s výhledem na promenádu, zahradu a boční výhled na oceán; pokoje Supe­rior – od 4. patra výš s výhledem na oceán; prostorné Master suity s oddělenou ložnicí navíc vybavený kuchyňský kout a obývací prostor, suity Premium vybavenou kuchyňku, exkluzivní check-in/check-out, welcome drink, snídani na pokoj, odpolední čaj a pillow menu.

Pro děti

Oddělená část bazénu, dětská postýlka (zdarma – na vyžádání).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 266 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000