crosssearch

Madeira Regency Palace

Madeira, Funchal (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní vkusný hotel s překrásným výhledem na oceán, ideální pro strávení příjemné dovolené na Madeiře v zázemí nádherného hotelu, v klidné okrajové části a přitom díky hotelovému transferu nedaleko do centra města, vhodný pro konání seminářů a školení, pro golfisty speciální...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní vkusný hotel s překrásným výhledem na oceán, ideální pro strávení příjemné dovolené na Madeiře v zázemí nádherného hotelu, v klidné okrajové části a přitom díky hotelovému transferu nedaleko do centra města, vhodný pro konání seminářů a školení, pro golfisty speciální package včetně transferů na green.

Letovisko: Funchal
Typ stravy: snídaně
Snídaně: bufetové
Večeře: bufetové za příplatek

Poloha: luxusní hotel v tradičním portugalském koloniálním stylu, kombinace elegance a luxusu v každém detailu, s úžasnými panoramatickými výhledy na tropické zahrady a Atlan­tik, v západní části Funchalu (cca 10 minut od centra) – k dispozici hotelový klimatizovaný transfer.
 
Vybavení: prostorná vstupní hala s recepcí, restaurace, piano a koktejl bar, bary u promenády a bazénu; tropické zahrady s exotickou flórou, jezírkami a vodopády, konferenční místnosti a sály, vyhřívaný vnitřní bazén, 2 venkovní bazény s vodopády – z toho jeden vyhřívaný (slunečníky a lehátka k dispozici), každý večer živá hudba.
Služby za poplatek: Mango Health Club – masáže, zkrášlovací terapie, jacuzzi, fitness centrum, sauna, turecká lázeň, aerobic, unikátní travnatá bowlingová dráha – jedinečná na ostrově, squash, tenis.
Ubytování: 2lůžkové pokoje (s možností přistýlky) a suity, s velkým balkonem/terasou, klimatizací, prostornou koupelnou se soc. zařízením, exkluzivně a komfortně vybavené, s kabelovou TV (24 programů), tre­zorem, telefonem s přímou volbou, fénem, minibarem; Pre­mier pokoje 47m2 (max. pro 3 os.), ­Superior pokoje 48m2 (max. pro 3 os.); sui­ty s plně vybavenou kuchyňkou – Classi­c Suite 60m2 (max. pro 4 os.) a Premium Suite 88m2 (max. pro 6 os.).
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000

Copyright © 2007-2019, Cestovní agentura myway.cz
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací

Po - Pá: 10 - 17 777 080 000