crosssearch

Oblíbený hotel ze 2 budov přímo na útese nad oceánem, v turistické zóně, 100 m od shopping centra Madeira Forum - s 90 obchůdky, supermarketem, restauracemi a kinem; zastávka veřejné dopravy 50 m od hotelu.

Konečná cena za osobu od: 17 110 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbený příjemný hotel – vhodný pro rodiny s dětmi díky prostornému ubytování, skvělá kuchyně místní restaurace, překrásné výhledy na oceán, dobrá dostupnost do centra, v okolí četné restaurace, kavárny, nedaleko koupaliště Lido.

Pláž

Na útese nad oceánem

Typ stravy

Snídaně

Poloha

Oblíbený hotel ze 2 budov přímo na útese nad oceánem, v turistické zóně, 100 m od shopping centra Madeira Forum – s 90 obchůdky, supermarketem, restauracemi a kinem; zastávka veřejné dopravy 50 m od hotelu.

Vybavení

Recepce s pozením, restaurace, snack bar, hotelový shuttle bus zdarma do centra Funchalu, parkoviště, bazén se sluneční terasou – lehátka a slunečníky (zdarma).

Služby za poplatek

Internet v recepci, trezor v recepci, prádelna, tenisové kurty.

Ubytování

Prostorná klimatizovaná studia až pro 3 dospělé osoby nebo 2 dosp. os. a 2 děti s koupelnou a soc. zařízením, vysoušečem vlasů, kuchyňkou (sporák, zákl. nádobí, mikrovlnná trouba, lednička), SAT/TV, telefonem, balkonem.

Pro děti

oddělená část bazénu pro děti, dětská postýlka (zdarma pro děti do 2 let).
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 299 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000