crosssearch

Apartamento Da Se

Madeira, Funchal

Zcela nově otevřené (červenec 2005) apartmány SÉ se nachází v samém srdci centra města Funchal, 50 metrů od stejnojmenné gotické katedrály.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Zcela nově otevřené (červenec 2005) apartmány SÉ se nachází v samém srdci centra města Funchal, 50 metrů od stejnojmenné gotické katedrály.

Vybavení hotelu

V aparthotelu se v přízemí nachazí recepce a restaurace a dále pak v 5. patře najdete terasu s výhledem a barem. Wifi připojení k internetu zdarma.

Sport a zábava

Sport a zábava se nachází nedaleko hotelu v centru města. Samotný hotel je velmi jednoduchý a žádné sportovní vyžití nenabízí. Řada kaváren a barů je Vám zde k dispozici v těsném sousedství aparthotelu, stejně tak jako veřejný park Quinta Magnolia, kde se nachází bazén s několika tenisovými kurty (za poplatek).

Stravování

Bez stravy.

Vybavení pokoje

Všechny klimatizovaná studia a pokoje mají koupelnu s WC (vysoušeč vlasů), telefon s přímou volbou, TV se satelitem a trezor (pronájem za poplatek). Za příplatek je také možné objednat studia, která mají navíc vybavenou kuchyňku (elektrický dvouvařič, mikrovlnka, toustovač, lednice, kávovar, nádobí).

Náš názor

Doporučujeme všem nenáročným klientům, kteří chtějí bydlet v centru historického města a hlavně cestovat po ostrově a poznávat.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000