crosssearch

Hotel je vybudován na nádherném útesu v klidném letovisku Canico de Baixo, které je vzdáleno 12 km od Funchalu, 10 km od letiště. Centrum městečka s několika obchody a restauracemi cca 2 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotel je vybudován na nádherném útesu v klidném letovisku Canico de Baixo, které je vzdáleno 12 km od Funchalu, 10 km od letiště. Centrum městečka s několika obchody a restauracemi cca 2 km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, gril snack bar, venkovní bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

Pokoje: Prostorná studia mají koupelnu/WC, telefon, TV/sat., trezor (za poplatek), obývací prostor s vybaveným kuchyňským koutem a balkon nebo terasu s nádherným výhledem na oceán. Apartmá mají navíc oddělenou ložnici.

Zábava: Příležitostně večerní vystoupení a show. Mínění: Snídaně formou bufetu, večeře 2 x týdně formou bufetu, zbylé dny výběr z menu.

Pláž: Moderní prostorná apartmá a studia ve výhodné poloze přímo u pobřeží. Z členitých teras hotelu a z příjemného baru a restaurace se naskýtá nádherný výhled na oceán a do okolí.

Sport: Přímo u hotelu jsou vybudované členité terasy na slunění a schůdky umožňující pohodlný přístup do moře.

Internetové stránky hotelu: http://www.aparthoteltropical.com/

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000