crosssearch

Hotelový areál skládající se z hotelů Galosol a Galomar je vystavěn v mírném svahu přímo nad mořem v udržované zahradě plné zeleně.

Konečná cena za osobu od: 20 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový areál skládající se z hotelů Galosol a Galomar je vystavěn v mírném svahu přímo nad mořem v udržované zahradě plné zeleně. Centrum městečka s několika restauracemi a obchůdky je od hotelu vzdáleno cca 3 kilometry.

Vybavení pokojů

Standardní pokoje - dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, trezorem (za poplatek), TV-SAT, minibarem, balkonem nebo terasou. Pokoje komfort - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, trezorem (za poplatek), TVSAT, minibarem, varnou konvicí, balkonem nebo terasou.

Vybavení hotelu

Recepce, výtah, hlavní restaurace, rybí restaurace u moře, pizzerie, bar u bazénu, bazén se sladkou vodou, vnitřní bazén, bazén u moře na betonové terase s mořskou vodou, minimarket, kadeřník, dětský klub.

Pláž

Hotel se nachází na útesu přímo nad mořem. Z terasy pod hotelem, kam je přístup výtahem, je přímý vstup do moře po schodech, nebo po žebříku. Na terase jsou k dispozici lehátka.

Strava

Snídaně i fakultativní večeře jsou podávány bufetovým způsobem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000