crosssearch

Velice příjemný a rodinný hotel v centru města Györ, města památek, termálních lázní a tradičních trhů. Ve městě Györ láká k návštěvě tisíc let staré biskupské sídlo Győr, nádherné barokní centrum města, věž, gotická kaple i barokní palác.

Konečná cena za osobu od: 8 260 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Zalakaros obklopuje krajina s vinohrady a ovocnými sady. Okolní lesy zajišťují čisté ovzduší a příznivě ovlivňují místní klimatické podmínky, nabízí možnost rybaření, turistiky, cykloturistiky, jízdy na koních a další. Termální léčivá voda vyvěrá o teplotě 96 °C a je velice účinná k léčbě revmatických onemocnění, chronických zánětů kloubů a gynekologických onemocnění. Centrum města Zalakaros cca 300 m od hotelu, 100 m od vchodu do termálních lázní Gránit. Nedaleko hotelu se též nachází sportovní zařízení. Blízký Zalavár je proslulý svými zřiceninami staroslovanského hradiště. Vzdálenost od Balatonu 40 km.

Stravování

Snídaně. Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení servírovaných večeří.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV, rádiem a minibarem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení Hotelu

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, pokojový servis, restaurace, bar, kavárna, tradiční anglická restaurace, terasa, Wi-Fi (zdarma), půjčovna aut, půjčovna kol, konferenční místnost s kapacitou 30 osob, hlídané parkoviště, masáže, tenisový kurt, sauna, vířivka, fi tness, karetní klub, čistírna, prádelna. Termální lázně jsou vzdáleny od hotelu 15 minut chůze.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 205 termínů

Celkem 205 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000