crosssearch

Bungalovy Park se nachází v kempu u vesnice Vonyarcvashegy, na tichém a chráněném místě u jižního úpatí kopce sv. Michaela.

Konečná cena za osobu od: 2 582 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Bungalovy Park se nachází v kempu u vesnice Vonyarcvashegy, na tichém a chráněném místě u jižního úpatí kopce sv. Michaela.

Vybavení:

S rozlohou téměř 5 ha nabízí velké možnosti pro aktivní trávení volného času. Cyklistické túry, organizované výlety. V hlavní sezoně zajišťuje programy animátor. Dětské hřiště, potravinářský obchod, restaurace. Kemp má vlastní pláž a brouzdaliště pro děti. Nově otevřený dětský bazén. V areálu je také malá prodejna potravin

Sport a zábava:

V areálu je možné hrát tenis, volejbal nebo rybařit. Půjčovna kol.

Pláž:

Vlastní pláž v kempu.

Stravování:

Individuální.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Vonyarcvashegy

Vybavení bungalovů:

Všechny bungalovy mají obývací pokoj s kuchyňským koutem (vybavený nádobím), lednici, příslušenství, terasu a 1-2 ložnice po dvou lůžkách. Bungalovy se liší velikostí obytné části a terasy.

Tipy pro správnou volbu:

- vhodné pro rodiny s dětmi - ideální pro cykloturistiku - výhodná cena

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000