crosssearch

Moderní a velice oblíbený hotel, který se nachází v srdci známého lázeňského městečka Sarvar s termálními prameny s bohatou tradicí.

Konečná cena za osobu od: 5 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Poloha Hotelu

Příjemné městečko s velkou historickou minulostí leží na obou březích řeky Rába v místech, kde do ní ústí potok Gyöngyös. Pěkně vybudované centrum města se rozkládá kolem hradu Nádasdy-vár, který se stal jeho symbolem.

Příplatek

Místní poplatek 1,5 EUR na osobu starší 18 let.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu.

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), klimatizací, trezorem, minibarem, TV, rádiem, telefonem, Wi-Fi (zdarma) a balkonem.

Vybavení Hotelu

Hostům je k dispozici recepce, restaurace la Caraffa, bar, kavárna, internet (za poplatek), dětský koutek, herna, výtah, letní terasa, obchod se suvenýry, parkoviště a podzemní garáže. Bezplatný vstup do lázní Sarvar s více než 5000 m2 vodní plochy, saunový svět s venkovními i vnitřními finskými saunami, parními a bio-saunami, aromatickými kabinami a Kneippův bazének (sauny za poplatek). Termální voda dvou sárvárských pramenů (alkalická uhlovodíková voda a druhá s velkým obsahem soli) je vhodná pro léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatických a gynekologických potíží, slouží i k rehabilitaci po úrazech a sportovních zraněních. Dokonalou zábavu zabezpečují zážitkový bazén, rozprostírající se zčásti uvnitř budovy a zčásti na volném prostranství, venkovní bazén, bazén s vlnobitím, obří skluzavky, dětské zážitkové bazény se spoustou dobrodružství, brouzdaliště, krytý bazén, posilovna a bowling, vícegenerační hřiště pro děti a sportovní hřiště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 225 termínů

Celkem 225 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000