crosssearch

Balneo Zsori

Maďarsko, Mezőkövesd

Luxusní hotel pro nejnáročnější klienty, vhdoný pro rekreační i lázeňský pobyt. Nový hotel se nachází v lázních Mezökövesd (127 km od Budapešti, 25 km od Egeru). Na jihovýchod od obce byly v hloubce 875 metrů nalezeny uhličité, sirné a jódové krasové vody. Voda horká 71 °C,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Luxusní hotel pro nejnáročnější klienty, vhdoný pro rekreační i lázeňský pobyt.

Poloha:
Nový hotel se nachází v lázních Mezökövesd (127 km od Budapešti, 25 km od Egeru). Na jihovýchod od obce byly v hloubce 875 metrů nalezeny uhličité, sirné a jódové krasové vody. Voda horká 71 °C, tlačená vzhůru plyny, které mají příznivý vliv na léčení pohybových potíží. Teplota vody v lázních je 38-40 °C. Léčebné koupele, wellness koupele a přírodní koupaliště s 12 bazény se nachází vedle hotelu. Okolí nabízí bohaté turistické i kulturní možnosti např: Tokaj, Eger, Národní park pohoří Bükk.

Stravování:
Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování:
Dvoulůžkové klimatizované po koje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), fén, SAT/ TV, balkón, telefon, připojení na internet, minibar, trezor.

Vybavení:
Wellness centrum (relaxační procedury, masáže, zábaly, koupele), fi tness centrum (pilates, cardio-training, aerobic), Thermal Area (vnitřní a venkovní bazén, bazén s léčivou vodou a plavecký bazén), Svět sauny (naturistická, ponorná, parná, infra, aromatická sauna, jeskynní sprchy, ledová komora, solná jeskyně), Beauty Farm (kadeřnictví, kosmetika), parkoviště ve dvoře hotelu. Fitness centrum, Thermal Area a parkoviště v ceně pobytu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000