crosssearch

Termální lázně Hévíz a Budapešť

Maďarsko, Hévíz

O termálním jezeře v maďarském městečku Hévíz se někdy mluví jako o jezeře zázraků. Jeho hřejivá voda má totiž nesmírně blahodárné účinky na lidský organismus a prostředí zdejších lázní pomáhá také k regeneraci mysli. Půjčte si pěnovou tyč do vody, nechte se nadnášet léčivými...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

O termálním jezeře v maďarském městečku Hévíz se někdy mluví jako o jezeře zázraků. Jeho hřejivá voda má totiž nesmírně blahodárné účinky na lidský organismus a prostředí zdejších lázní pomáhá také k regeneraci mysli. Půjčte si pěnovou tyč do vody, nechte se nadnášet léčivými proudy mezi lekníny a domů se vrátíte jako znovuzrození. Jezero v Hévízu je totiž největším horkým jezerem v Evropě. Lze se v něm koupat celoročně, přestože v zimě teplota vody klesá jen o několik stupňů. Zatímco v létě je vyhřátá na 33 až 34 stupňů Celsia, v zimě se drží okolo 26 až 28 stupňů Celsia. Poslední den navštívíme hlavní město Maďarska - Budapešť.

Program zájezdu:

1. den: v časných ranních hodinách odjezd z ČR. Dopoledne příjezd do Hévízu, ležícího u největšího termálního jezera v Evropě. Navečer ubytování.

2. den: po snídani odjedeme do Budapešti - hlavní maďarské metropole a jednoho z největších a nejkrásnějších měst ve střední Evropě. Město rozděluje řeka Dunaj na západní Budu a historickou východní Pešť. Budapešť nabízí nespočet míst k objevování, relaxaci, nebo nákupu. Při prohlídce Vás čeká Citadela na Gellértově vrchu, tržnice Vásárcsarnok, Budínský hrad, Rybářská bašta, Matyášův chrám, bazilika sv. Štěpána, Náměstí hrdinů a další památky. Individuální volno k nákupům, návštěvě Muzea krásných umění, možnost koupání v termálních Széchenyiho lázních, či návštěvy zábavního parku Vidámpárk se spoustou atrakcí, například romantická kopie sedmihradského hradu Vajdahunyad a další. Poté odjezd zpět do ČR. Předpokládaný návrat v nočních hodinách.

Minimální počet účastníků:

40.

Změna programu vyhrazena.

Poznámka:

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místo Jihlava a Praha, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, pojištění léčebných výloh, vstupy do jednotlivých památek, městská hromadná doprava ve městech, případná city taxa - platí se na místě.

Orientační ceny vstupného: Hévíz - celodenní vstupné k jezeru 3 700 HUF (cca 330 Kč), večerní vyhlídková plavba lodí na 1 hod. cena cca 2 900 HUF (podle vybavenosti lodi)

Doporučené kapesné: 12 000 HUF

Nástupní místa a orientační časy odjezdů:

Praha (02:45 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) - s příplatkem 300 Kč

Jihlava (04:30 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 200 Kč

Brno (05:30 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice), Břeclav (06:30 z parkoviště před Tescem, Lidická 137) - bez příplatku

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000