crosssearch

Vynikající hotel za velmi příznivou cenu pro milovníky lázeňských pobytů, vhodný i pro rodiny s dětmi. Hotel se nachází v centru Hévízu pouze 200 m od jezerních lázní. Hévíz leží 200 km od Budapešti a Vídně, 6 km od severního pobřeží Balatonu. Pro milovníky aktivního odpočinku...

Konečná cena za osobu od: 12 634 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Vynikající hotel za velmi příznivou cenu pro milovníky lázeňských pobytů, vhodný i pro rodiny s dětmi

Poloha:
Hotel se nachází v centru Hévízu pouze 200 m od jezerních lázní. Hévíz leží 200 km od Budapešti a Vídně, 6 km od severního pobřeží Balatonu. Pro milovníky aktivního odpočinku se naskýtá mnoho sportovních možností: jízda na kole, tenis, jízda na koni, procházky, rybolov, plachtění po Balatonu. Za svou proslulost může město Hévíz děkovat unikátnímu léčebnému jezeru. Jezero o rozloze 4,4 ha a hloubce 38,5 m je největším teplovodním jezerem s léčivým účinkem, které je obklopeno lesem o rozloze 50 ha. Vodu jezera ,,ohřívá" geotermická energie, je jíž teplota je výsledkem smíšení teplé pramenné vody a krasové vody tryskající z hlubin země. Teplota vody se v létě pohybuje kolem 33-35 °C, na podzim a v zimě neklesá pod 22 °C. Díky bohatému průtoku pramene se objem vody jezera během několika dnů úplně vymění. Na celém světě ojedinělým úkazem je, že léčivá voda a léčivé bahno jezera Hévíz disponuje v každém okamžiku roku neustále se obnovujícím, přírodním léčivým činitelem, který je použitelný nejen pro rehabilitaci s výbornými výsledky, ale zároveň slouží k odpočinku, osvěžení. Účinky jezera se projevují při léčení revmatických potíží a chorob pohybového ústrojí.

Stravování:
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří formou bufetu.

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha), TV, telefonem, minibarem a fénem.

Vybavení:
Restaurant Monarchia, kavárna Walzer. Lázně: sauna, relaxační místnost, zábavné lázně, whirlpool, aromaterapie. Exkluzivní masáže: orientální, bioaromatická relaxační, anticelulitní, čokoládové. Léčebné centrum: fyzioterapie, magneoterapie, elektroterapie. Fitness room, dětská herna, stolní fotbal, billiard. Podzemní parkoviště (v ceně).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 147 termínů

Celkem 147 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000