crosssearch

Zrekonstruovaný hotel, který nabízí svým hostům komplexní služby. Nachází se v klidném prostředí Harkán, cca 450 m od termálního areálu. Snídaně formou švédských stolů. Možnost dokoupení večeří - švédský stůl. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky . Každý pokoj má...

Konečná cena za osobu od: 8 827 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zrekonstruovaný hotel, který nabízí svým hostům komplexní služby. Nachází se v klidném prostředí Harkán, cca 450 m od termálního areálu.

Stravování:
Snídaně formou švédských stolů. Možnost dokoupení večeří - švédský stůl.

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky . Každý pokoj má vlastní soc. zařízení, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, župan, fén a balkon, kromě pokojů v přízemí.

Vybavení a služby:
Hotel je vybaven prostornou halou s recepcí, klimatizovanou restaurací a kavárnou s terasou. K dispozici je výtah, konferenční sál pro 100 osob. Sluneční terasa s lehátky a slunečníky (v ceně). Hotel má vlastní léčebné centrum, solárium, rehabilitační centrum - masáže, elektroléčba, vodoléčba, whirpool, sauna, bahenní zábaly, aerobní tělocvična, lékař, u kterého je možná vstupní prohlídka. Krytý termální bazén a léčebný bazén se sírou.Tenisové kurty a sportoviště pro míčové hry (termální bazén, lehátka, whirpool a sauna jsou v ceně, ostatní služby za příplatek). Hlídané parkoviště v ceně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 47 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000