crosssearch

Studia a Apartmány

Maďarsko, Harkány

Lázně Harkány Léčebné pobyty - zbavte se bolestí kloubů bez lékůPobytový zájezd (léčebné pobyty) pro milovníky koupání za každého počasí, velmi vhodný i pro rodiny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Název:

Lázně HarkányLéčebné pobyty - zbavte se bolestí kloubů bez lékůPobytový zájezd (léčebné pobyty) pro milovníky koupání za každého počasí, velmi vhodný i pro rodiny.

Popis:

Harkány - termální lázně leží v nejteplejší a nejjižnější oblasti Maďarska, 26 km od starobylého města Pécs. Oblast má vynikající klima jako u Středozemního moře. Lázeňský areál je situován v rozlehlém parku. Má celkem 9 bazénů s termální vodou teplou 25 °C až 38 °C. V roce 2003 prošel areál velkou rekonstrukcí.Léčivá voda obsahuje velmi aktivní karbonylsulfid. Jako jediná na světě obsahuje síru rozpuštěnou ve formě plynu. Harkánská voda je tak velmi vhodná pro léčení pohybového ústrojí a kloubů, pro poúrazové léčení, léčení lupenky, gynekologických potíží, zánětlivých onemocnění a neplodnosti. Jako pitná kůra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí, a také v případech nemocí žlučníku a jater. Účinnost harkánské vody je obdivuhodná!Ubytování: studiový dům Fasor - ve studiích pouhých cca 200 m od areálu lázní. Studia mají 1 pokoj (pro 2 osoby s možností přistýlky), kuchyň­ku (s lednicí, vařičem, nádobím, příbory) a sociální zařízení se sprchou či vanou a balkón. K dispozici také apartmánový dům Fortuna (naproti lázním cca 30 m) ve čtyřlůžkových apartmánech se dvěmi ložnicemi a příslušenstvím (vhodné pro 3-4 dospělé osoby).Stravování: vlastní, bohaté stravovací možnosti za velmi příznivé ceny v místních restauracích, možnost zajištění snídaní formou švédských stolů za 140,- Kč/os./den a večeří (výběr ze 3 menu) za 180,- Kč/os./den. Delegáti organizují různé programy. Možnost zajištění ochutnávek vína ve vinném sklepě s večeří, hudbou a tancem za 450,- Kč a další výlety (objednání na místě)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000