crosssearch

Hotel je vybaven prostornou halou s recepcí, restaurací s kavárnou a terasou, výtahem, konferenčním sálem pro 100 osob. K dispozici je sluneční terasa s lehátky, stolky a slunečníky Pískoviště a houpačky pro děti, krytý termální bazén, whirpool a sauna v ceně. Tenisové kurty,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
Nově otevřený hotel se nachází cca 50 m o lázeňského areálu, obklopen zelení.

Stravování:
V ceně snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří - výběr z menu, v sezóně, dle obsazenosti hotelu švédské stoly.

Ubytování:
Dvoulůžkové klimatizované pokoje některé s možností jedné přistýlky. Každý pokoj má vlastní soc. zařízení, telefon, TV/SAT, minibar, župan, fén, klimatizace. Některé pokoje s balkonem. Bezpečnostní schránka za poplatek.

Úvodní popis:
Lázně Harkány - zdejší vysoký obsah sulfidů a fluoridů má hned několik blahodárných účinků na lidský organismus. Působí zejména při léčbě chronického onemocnění pohybového ústrojí, gynekologických potížích, neplodnosti, kloubových a revmatických onemocnění, zánětlivých onemocnění a také lupénky.

Vybavení a služby:
Hotel je vybaven prostornou halou s recepcí, restaurací s kavárnou a terasou, výtahem, konferenčním sálem pro 100 osob. K dispozici je sluneční terasa s lehátky, stolky a slunečníky Pískoviště a houpačky pro děti, krytý termální bazén, whirpool a sauna v ceně. Tenisové kurty, sportoviště pro míčové hry a hlídané parkoviště za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000