crosssearch

V hotelu se nachází restaurace v níž se podávají snídaně formou bufetu a večeře. V restauraci je možno využít i venkovní posezení s dřevěnými lavičkami. Každý pátek v čase večeří si návštěvníci mohou užít živého vystoupení.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

V hotelu se nachází restaurace v níž se podávají snídaně formou bufetu a večeře. V restauraci je možno využít i venkovní posezení s dřevěnými lavičkami. Každý pátek v čase večeří si návštěvníci mohou užít živého vystoupení. Součástí hotelu je i fitness, finská sauna a solárium, ideální volbou pro odpočinek je pak relaxační centrum disponující vířivkou. Za příplatek jsou poskytovány i masážní služby. V celém areálu je dostupné připojení k internetu přes Wi-Fi a kromě toho lze využít i služeb internetové kavárny.

Ubytování:

Pokoj Standard - dvoulůžkový pokoj vhodný i pro osoby se zdravotním postižením (některé s možností přistýlky) s TV/SAT, připojením k internetu přes Wi-Fi, telefonem, pokojovým trezorem, minibarem, fénem na vlasy a koupelnou s vlastním sociálním zařízením.

Pokoj Superior - pokoj (některé s možností přistýlky) s TV/SAT, připojením k internetu přes Wi-Fi, telefonem, pokojovým trezorem, minibarem, fénem na vlasy a koupelnou s vlastním sociálním zařízením a balkónem.

Apartmán - dvoulůžkový apartmán s kuchyňskou linkou a jídelnou, toustovačem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, TV/SAT, připojením k internetu přes Wi-Fi, telefonem, pokojovým trezorem, fénem na vlasy, koupelnou s vlastním sociálním zařízením a klimatizací.

Luxusní apartmán - apartmán se dvěmi dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlek, kuchyňskou linkou, toustovačem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, TV/SAT, připojením k internetu přes Wi-Fi, telefonem, pokojovým trezorem, minibarem, fénem na vlasy, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, terasou s výhledem a se zahradním nábytkem, pěknou skalkou a jezírkem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000