crosssearch

Termální lázně Eger - pobyt na 3 noci

Maďarsko, Eger

Lázeňské historické město leží uprostřed známé vinařské oblasti, cca 120 km severovýchodně od Budapešti. Za návštěvu stojí středověký hrad, bazilika, barokní budovy a kostely, výjimečné je místní egerské víno. Lázně nabízí dva typy léčivé vody - první pramen o teplotě 28°C...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lázeňské historické město leží uprostřed známé vinařské oblasti, cca 120 km severovýchodně od Budapešti. Za návštěvu stojí středověký hrad, bazilika, barokní budovy a kostely, výjimečné je místní egerské víno. Lázně nabízí dva typy léčivé vody - první pramen o teplotě 28°C obsahuje radon, druhý o teplotě 47°C obsahuje síru.

Lázně jsou vhodné při léčbě poruch pohybového ústrojí a revmatismu, chronického pocení, opotřebení kloubů, degenerace páteře, kožních onemocnění, zažívacího ústrojí, nebo gynekologických potíží.

Lázeňský areál je zasazený v zeleni, v parku o rozloze 5 ha a nabízí kromě léčebné, a zážitkové části i turecké lázně. Léčebná a zážitková část nabízí návštěvníkům venkovní (37°C) a polokrytý bazén s obsahem síry (31°C), 2 vnitřní bazény s obsahem síry (32-37°C),

3 venkovní bazény s obsahem radonu - léčebný (27-29°C), sedací (32-34°C) a velký (22-26°C), venkovní zážitkový bazén s vodním hradem, skluzavkou a atrakcemi pro děti (30°C), dětské brouzdaliště (30-32°C), velký venkovní plavecký bazén (26°C) a 3 tobogány. Turecké lázně (za poplatek) jsou přímo propojené s lázeňským areálem a nabízí turecký bazén, bublinkový bazén, třpytivý bazén, 3 relaxační a zážitkové bazény, tradiční turecké lázně Hammam a léčebné procedury, sauny a odpočinkové místnosti.

Doprava autobusem:

Odjezd autobusů z ČR je ve čtvrtek ve večerních hodinách, příjezd do Egeru je v pátek v ranních hodinách. Odjezd z Egeru je v pondělí v dopoledních hodinách, příjezd do ČR je v pondělí ve večerních hodinách.

Nástupní místa: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno.

Výlety:

Údolí krásné paní (v ceně zájezdu)

- ochutnávka egerských bílých a červených vín

v údolí s cca 200 vinnými sklepy. Možnost nákupu vybraných vín.

Hrad, bazilika, minaret (v ceně zájezdu)

- procházka městem se zastávkou u nejznámějších památek v Egeru. Středověký hrad, klasicistní bazilika - 2. největší kostel v Maďarsku, minaret - nejseverněji situovaná památka na tureckou nadvládu v Evropě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000