crosssearch
Obrázek není k dispozici

Renovovaný, moderní hotel, který se stal svou pohostinností, atmosférou a službami jedním z nejžádanějších ubytovacích zařízení v Egeru. Hotel je komfortně vybaven, má dvě části a je situovaný nedaleko historického centra a lázeňského komplexu.

Konečná cena za osobu od: 11 491 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Poloha Hotelu

Hotel se nachází 500 m od náměstí Dobo v historickém centru města Eger a 300 m od termálního parku.

Příplatek

Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: pobytová taxa 1,5 EUR/osoba/den.

Stravování

Snídaně, podávají se formou bufetu. Možnost dokoupení servírovaných večeří.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV, telefonem a minibarem. Možnost jedné přistýlky. Hotel disponuje také pokoji pro hendikepované.

Vybavení Hotelu

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, pokojový servis, restaurace, bar, koktejl bar, pivnice, letní terasa, zahrada s posezením, internetový koutek, dětský koutek, hlídání dětí, hlídané parkoviště, zubní ordinace, manikúra, lázeňské a wellnes centrum, bowling, minicasino. Zdarma: vnitřní bazén, wellness komplex, jacuzzi, sauna, pára, fi tness. Za poplatek: masáže, individuální i skupinové cvičení, jóga, vodní aerobik, turecké lázně a další zdravotní a lázeňské služby.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 172 termínů

Celkem 172 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000