crosssearch

Apartmánový dům Siesta nabízí celoročně prostorné apartmány pro 2-5 osob. 9 komfortně zařízených apartmánů, 5 dvoulůžkových apartmánů s možností 1-2 přistýlek, 2 čtyřlůžkové apartmány s možností 1 přistýlky a 2 svatební apartmány pro 2 osoby s možností až 2 přistýlek.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Apartmánový dům Siesta nabízí celoročně prostorné apartmány pro 2-5 osob. 9 komfortně zařízených apartmánů, 5 dvoulůžkových apartmánů s možností 1-2 přistýlek, 2 čtyřlůžkové apartmány s možností 1 přistýlky a 2 svatební apartmány pro 2 osoby s možností až 2 přistýlek. K odpočinku slouží finská sauna, jacuzzi pro 6 osob, uzavřené parkoviště, dětské hřiště, posezení v zahradě, možnost grilování. V apartmánovém domě je možné zajistit snídaně, masáže, permanentní tetování, biokosmetiku a ultrazvukové ošetření. Od května do září pendluje mezi městečkem Bük a termálními lázněmi turistický vláček.

Ubytování:

**Dvoulůžkové apartmány** s možností 1-2 přistýlek, 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyní (kávovar, mikrovlnka), sprcha a WC, balkon nebo terasa, TV/SAT, povlečení, utěrky, prostředky na mytí nádobí, ručníky (pro použití v pokoji).

**Čtyřlůžkové apartmány** s možností 1 přistýlky, 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyní (kávovar, mikrovlnka), sprcha a WC, balkon nebo terasa, TV/SAT, povlečení, utěrky, prostředky na mytí nádobí, ručníky (pro použití v pokoji).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000