crosssearch

Vynikající léčebný a termální hotel vhodný pro relaxační pobyt i pohodovou dovolenou. Bükfürdő je nejnovější lázeňské centrum v Maďarsku v blízkosti rakouských hranic, 122 km od Vídně a 220 km od Budapešti. Léčivá voda o teplotě 58 °C má mimořádně vysoký obsah železa, je to...

Konečná cena za osobu od: 4 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení:
Vynikající léčebný a termální hotel vhodný pro relaxační pobyt i pohodovou dovolenou.

Poloha:
Bükfürdő je nejnovější lázeňské centrum v Maďarsku v blízkosti rakouských hranic, 122 km od Vídně a 220 km od Budapešti. Léčivá voda o teplotě 58 °C má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelích je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, poúrazovou terapii a léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích. Léčebné lázně a koupaliště: plocha 13 ha pokrytá stinnými stromy, bazény s léčivou vodou o teplotě 32-38 °C, koupaliště a bazény s vodou o teplotě 26-28 °C, bazény pro malé děti, 4 skluzavky. Hotely Répce a Répce Gold spolu sousedí a jsou propojeny chodbou.

Stravování:
Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu či a la carte, pokrmy maďarské a mezinárodní kuchyně.

Ubytování:
V každém pokoji je koupelna, WC, TV a minibar. Do pokojů lze umístit přistýlku. Vyžádat si lze nekuřácký pokoj.

Vybavení:
Půjčovna kol, billiard, šipky, salon pro hraní karet, zahradní gril, terasa na opalování. Restaurace, lobbydrinkbar. Hotelový Wellness ostrov (vnitřní plovárna, posilovna, sauna, parní lázeň a jacuzzi). V hotelu se nachází také posilovna, animační programy (aquafi tness, jízda na kolech, aerobic, nordic walking, výuka plavání, petanque). O dozor dětí se stará školka Gold. V parku hřiště na košíkovou, fotbal a volejbal, kuželky. Salón krásy (kadeřnictví, pedikúra, manikúra, kosmetika, léčební a thai masáže). V blízkosti se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, bowling a hosté tu mají možnost jízdy na koni a výletů v kočáře. Cena pobytu zahrnuje používání Wellness ostrova (jacuzzi, plavecký bazén, sauna, whirlpool a parní kabina), poskytnutí koupacího pláště, denně vstupné do lázeňského areálu (lázně Bük). Léčebné služby hotelu: Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou. Vápnito-hořečnatáhydrouhličitá termální voda je vhodná při léčení téměř jakéhokoliv onemocnění pohybové soustavy. Lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydro-, elektro- a fyzioterapie, zdravotní gymnastika, rozličné masáže, laser, bahenní zábaly, ultrazvuk.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 161 termínů

Celkem 161 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000