crosssearch

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou doporučujeme klientům všech věkových kategorií včetně rodin s dětmi.

Konečná cena za osobu od: 3 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

nově zrekonstruovaný hotel s bohatou nabídkou služeb v centru městečka Bük.

Ubytování

jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, čtyřlůžkové apartmány. Na vyžádání k dispozici i pokoj vhodný pro tělesně postižené. Pokoje disponují koupelnou (sprcha nebo vana), sejfem, minibarem, TV, telefonem. Pokoje typu Superior mají nový nábytek, LCD-SAT-TV, koupelna s novým sprchovacím boxem a integrovaným fénem.

Vybavení

recepce, restaurace, bar, kulturní programy, parking, hotelové wellness, sezónní venkovní bazén, krytý dětský bazén s prostorem pro relaxaci rodičů, krytý zážitkový bazén, moderní svět sauny (finská suna, biosauna, infrasuana se solnými krystaly, turecké parní lázně
s aromaterapií, tepidárium s chromoterapii), vlastní zdravotní centrum, masážní oddělení, jehož interiéry byly vytvořeny na základě principů feng shui, dále dětský hrací koutek a venkovní hřiště, salón krásy a stomatologická ordinace.

Stravování

polopenze (snídaně a večeře nebo snídaně a oběd), snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z několika menu. Pýchou restaurace je nabídka vinařských specialit z oblasti Šoproně.

Poznámka

Lázně: cca 1,5 km od lázeňského komplexu (do lázní a zpět vozí hosty pravidelný hotelový autobus).

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000