crosssearch

V domě je společenská místnost, wi-fi internet, sauna a posilovna, vedle domu jsou tenisové kurty a zahrada s grilem, houpačkou a skluzavkou pro děti. Využívání sauny a tenisových kurtů je pro ubytované hosty zdarma. Apartmánový dům Montex má vlastní vinotéku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

V domě je společenská místnost, wi-fi internet, sauna a posilovna, vedle domu jsou tenisové kurty a zahrada s grilem, houpačkou a skluzavkou pro děti. Využívání sauny a tenisových kurtů je pro ubytované hosty zdarma. Apartmánový dům Montex má vlastní vinotéku. Ubytovaní hosté obdrží 5% slevu na degustaci a nákup vín. Parkování je možné na uzavřeném parkovišti ve dvoře. Dům Montex je ideální pro hosty, kteří hledají klid a odpočinek a pro rodiny s dětmi.

Ubytování:

Dvoupodlažní apartmány pro 4-6 osob s vlastním vchodem, pěkně a komfortně zařízené. V podkroví jsou 2 dvoulůžkové ložnice s vlastním sociálním zařízením, v přízemí je obývací pokoj s TV, telefonem a plně vybavenou kuchyní. V obývacím pokoji je možnost až 2 přistýlek (rozkládací gauč). Každý apartmán má terasu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000