crosssearch

Nový šestipatrový tříhvězdičkový hotel nabízí moderní vybavení, špičkový servis a přátelskou atmosféru. Hotel Sissi nabízí dvě plně vybavené a klimatizované konferenční místnosti.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Nový šestipatrový tříhvězdičkový hotel nabízí moderní vybavení, špičkový servis a přátelskou atmosféru. Hotel Sissi nabízí dvě plně vybavené a klimatizované konferenční místnosti. Personál hotelu je připravený splnit veškeré vaše požadavky a spolu s celým týmem pracovníků hotelu Vám zaručí a poskytne ty nejkvalitnější služby během Vašeho pobytu. Hotel disponuje 44 prostornými pokoji (1 romantický apartmán Sissi), recepcí nonstop, trezorem na recepci, venkovním posezením na zahradě, non-stop lobby barem, PC s internetem ZDARMA pro hotelové hosty v hotelové hale, ZDARMA WI-FI v celém hotelu, zahradou, úschovou zavazadel, hotelovou garáží pro 16 osobních aut, prodejem suvenýrů. Recepce vám ráda zařídí následující služby: fax a kopírování, praní prádla a žehlení, transfer na letiště, taxi, pronájem auta, vstupenky na kulturní akce, okružní jízdy a exkurze po Budapešti a okolí.

**Lázně v Budapešti**

**Léčebné lázně Gellért** (otevřeno celoročně) - vyhlášené lázně byly do jejich dnešní podoby postaveny v roce 1918, zdejší termální pramen je znám po staletí. Mimo léčivé páry, bahna a solné lázně, kde je povolena léčba, jsou zde také veřejný vnitřní plavecký bazén, termální bazén a parní místnost, venkovní termální a plavecký bazén se strojem na tvoření vln a opalovací prostory (otevřeny v létě).

**Lázně Király** - tyto působivé lázně jsou unikátním pozůstatkem z času Turků v Maďarsku a jejich budova v původní velikosti dnes reprezentuje dřívější lázeňský palác Ottoman. Otevřeno celý rok (pondělí, středa, pátek -muži, úterý, čtvrtek, sobota - ženy).

**Koupaliště Hajos a Lázně Palatinus na ostrově Markéta** - venkovní bazény plné ostrovních termálních pramenů; hlavní bazén je přes 110 m dlouhý. Jsou zde také dětské bazény, termální bazény, klouzačky a stroj na tvoření vln.

**Termální lázně Lukács a venkovní bazén** (otevřeno celoročně) - současné lázně byly postaveny v roce 1894 a patří mezi největší a nejpopulárnější lázně v Budapešti.

**Léčebné lázně Széchenyi** (otevřeno celoročně) - jeden z největších lázeňských komplexů v Evropě; prostředí římské, řecké a norské lázeňské kultury.

Ubytování:

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, telefonem a detektorem kouře. Hotel Sissi má také k dispozici nekuřácké pokoje, pokoje pro alergiky a pro handicap. hosty. Do každého typu pokoje je možné umístit dětskou postýlku ZDARMA.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000