crosssearch

Přivítejte Nový rok 2017 v metropoli Budapešť!

Maďarsko, Budapešť

Třídenní silvestrovský zájezd do Budapešti

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Přivítejte Nový rok v metropoli Budapešť!

Třídenní silvestrovský zájezd do Budapešti

Ubytování v hotelu*** se snídaní v ceně

Doprava moderním autobusem a služby průvodce v ceně

Oslavy Nového roku v centru města

Poznejte Budapešť v období silvestrovských a novoročních oslav!

Navštivte nejznámější budapešťské památky a symboly dechberoucího města jako Budínský vrch, Matyášův chrám, baziliku sv. Štěpána, ulici Váci utca a mnoho dalších skvostných míst ve městě. Můžete se podívat i do zábavního parku Vidámpark s mnoha atrakcemi. Romantické povahy určitě neodolají večerní projížďce lodí po Dunaji nebo wellness relaxu ve slavných termálních lázních Széchenyi.

Ochutnejte místní vyhlášenou gastronomii a užijte si slavnostní atmosféru ve městě.

Až budete unaveni prohlídkou krásně vyzdobeného města, zastavte se na chvíli v některé z vyhlášených místních restaurací a kaváren na šálek horkého nápoje a něco malého k snědku. Poté můžete klidnou procházkou v centru města a jeho okolí objevovat různá místa, která stojí za zhlédnutí. Určitě doporučujeme procházku k hradu Vajdahunyad v rámci městského parku Városliget a také prohlídku Gellértova památníku s půlkruhovou kolonádou a fontánou.

Program zájezdu

1. den: odjezd v časných ranních hodinách podle nástupního místa. Po příjezdu prohlídka Budínského vršku (UNESCO) s hradem, Rybářskou baštou, Matyášovým chrámem, zachovalými středověkými uličkami a Muzeem zbraní. Z Budínského vršku si vychutnáte jedinečný panoramatický pohled na město a především budovu Parlamentu, která je považována za jednu z nejhezčích staveb ve městě. Na městské tržnici Városcsarnoku máte možnost ochutnat vyhlášené maďarské speciality a projdete se také slavnou ulicí Váci utca, prohlédnete si baziliku sv. Štěpána a další významené památky. Po prohlídce následuje odjezd na ubytování a večer možnost vyhlídkové plavby po Dunaji nebo individuální volno a odjezd na ubytování.

2. den: po snídani přejezd na Gellértův vrch se známou pevností Citadela, odkud jsou ty nejhezčí výhledy na město. Poté se přesuneme do městského parku Városligetu, kam chodí obyvatelé Budapešti za oddychem a zábavou a kde je také náměstí Hrdinů se sochami v nadživotní velikosti, Dům krásných umění, hrad Vajdahunyad, Vidámpark s atrakcemi, celoroční cirkus, zoologická zahrada a také známé termální lázně Széchenyi. Odpoledne už budete mít volný program, abyste se mohli připojit k silvestrovským oslavám ve městě. Odjezd do ČR je naplánován cca v 02.00.

3. den: příjezd do ČR v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000