crosssearch

Ideální nejen pro ty, kteří hledají odpočinek a nikým nerušenou pohodu, ale i pro ty, kteří se chtějí pobavit nedaleko svého hotelu. Či už zůstanete déle, nebo jen na jednu noc, poloha a služby hotelu budou pro Vás, vždy výhodné. Ulice Ráday, vzdálená jen několik minut od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Ideální nejen pro ty, kteří hledají odpočinek a nikým nerušenou pohodu, ale i pro ty, kteří se chtějí pobavit nedaleko svého hotelu. Či už zůstanete déle, nebo jen na jednu noc, poloha a služby hotelu budou pro Vás, vždy výhodné. Ulice Ráday, vzdálená jen několik minut od hotelu, je místo, kde můžete ochutnat tradiční maďarská nebo mezinárodní jídla za přiměřenou cenu.

Můžete využít restauraci, drink bar, recepci (fax, kopírku), prádelnu, 3 salónky s kapacitou 45 osob, počítač s připojením na internet.

Hotel je lehce dostupný z letiště Ferihegy a i z železničního nádraží Keleti. V pěšky dostupné vzdálenosti najdete konferenční centrum ELTE, jako i některé budovy budapešťské univerzity.

Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou - nejbližší zastávka: linka M3 metra: Ferenc Korút nebo zastávky tramvají 4/6 na Grand Boulevard (Velký bulvár) Mester utca. Lístky nebo Budapest Card si můžete koupit na recepci.

Ubytování:

V dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, trezorem, telefonem a fénem. Všechny pokoje jsou nekuřácké, s internetem přes WiFi zdarma.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000