crosssearch

Silver Resort

Maďarsko, Balatonfüred

Hotel**** se nachází na severním břehu jezera Balaton. Silver Resort leží přímo před promenádou Tagore. Golfový klub Balaton cca 5 km a poloostrov Tihany cca 4 km .

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností přistýlky SILVER MEDIUM, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, fén, trezor, klimatizace, župan, balkon

Stravování

polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly

Koupání

hotelové vnitřní a venkovní bazény, jezero Balaton

Poznámka

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

ZDARMA: vstup do hotelového wellness - vnitřní zážitkový bazén, whirlpool, dětský bazén, parní lázeň, finská sauna, tepidarium, frigidarium, Kneippův bazén, solná kabina, odpočívárna, aroma sprchy, fitness, župan. V letních měsících venkovní bazén a sluneční terasa. V pátek a v sobotu v restauraci Portus káva (čaj) a koláč (od 15.00 do 16.00 hod)

REKREAČNÍ POPLATEK:
1,80 /den

PROČ K NÁM ?:
Proč hotel Silver Resort Balatonfüred: - wellness a relaxace - hotel na břehu jezera Balaton - venkovní a vnitřní bazény - vlastní přístaviště

Dětská cena

Až 2 děti do 6 let s polopenzí ZDARMA. (jedno na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko) Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

Vybavení

recepce, restaurace, terasa s panoramatickým výhledem na jezero Balaton, sezónní plážový bar, fitness, půjčovna kol, dětské hřiště, vlastní přístaviště. Wellness centrum - vnitřní zážitkový bazén (28-30°C), dětský bazén s brouzdalištěm (32°C), whirlpool, sauny (finská, infračervená, parní lázeň, tepidarium, caldarium, frigidarium), solná kabina, Kneippův bazén, aroma sprchy, odpočívárna, venkovní zážitkový bazén, sluneční terasa, masáže a kosmetické služby.

Poloha

hotel**** se nachází na severním břehu jezera Balaton. Silver Resort leží přímo před promenádou Tagore. Golfový klub Balaton cca 5 km a poloostrov Tihany cca 4 km .

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000