crosssearch

Silverine Lake Resort

Maďarsko, Balaton

Popis hotelu Hezký hotel s prostornou wellness zónou. Poloha centrální. Restaurace, bary a nákupní možnosti cca 20 m. Vybavení hotel disponuje 65 pokoji, uvítací halou, restaurací, barem a výtahem. Bazén s odděleným dětským bazénem. Louka na opalování. Lehátka a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Hezký hotel s prostornou wellness zónou.

Poloha

centrální. Restaurace, bary a nákupní možnosti cca 20 m.

Vybavení

hotel disponuje 65 pokoji, uvítací halou, restaurací, barem a výtahem. Bazén s odděleným dětským bazénem. Louka na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Bar u bazénu.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, cca 25 m2. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, klimatizací, fénem, trezorem, telefonem, minibarem, sat. TV, topením a balkonem. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Stejné vybavení jako A1A. Pokoje (A1B): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, cca 25 m2. Stejné vybavení jako A1A. Boční výhled na jezero. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, cca 25 m2. Stejné vybavení jako A1A. Boční výhled na jezero. Pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, cca 25 m2. Stejné vybavení jako A1A.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně i večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

fitness. Za poplatek půjčovna kol, plachtění (na vyžádání na recepci).

Wellness

wellness zóna na 580 m2: bazén s teplou vodou, tepidarium, caldarium, solná komora, frigidarium, Kneippův bazének, aroma sprcha, infra sauna, finská sauna. Za poplatek: masáže, solarium.

Děti

dětská herna v hotelu, louka na hraní. Dětská postýlka do 2 let zdarma. Rezervace v CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000