crosssearch

Ramada

Maďarsko, Balaton

Ramada Hotel & Resort Lake Balaton**** se nachází na severním břehu jezera Balaton. Možnost yachtingu, jízdy v motorových člunech, golf (Royal Balaton Golf Club), cykloturistika.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje (dva propojené 2-lůžkové pokoje), Spr.+WC, SAT/TV, sejf, minibar, Wi-Fi, telefon. (pozn. Max. obsazenost v 1/2+1 - 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě do 12 let)

Stravování

Snídaně nebo polopenze - bufetové stoly.

Koupání

Hotelový krytý bazén, jezero Balaton (200 m) - hotel spojen mostem, vstup zdarma

Informace

PARKOVÁNÍ:
venkovní parkování - zdarma, garáž: cca 7,5 Eur/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM:
NEPOVOLEN

POZNÁMKA:
Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 18.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt od 15.00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY:
Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu mimo uvedené!! SLEVA 10% za včasný nákup platí do 30.4.2014 SLEVY 7=6 a 14=12 platí ve všech termínech. SLEVA 4=3 platí platí pro termín 01.05.- 30.06.2014 a pro pobyty NEDĚLE - ČTVRTEK nebo PONDĚLÍ - PÁTEK SLEVA 5=4 platí pro termín 01.05.- 30.06.2014 a pro pobyty NEDĚLE - PÁTEK. Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

CELKOVÁ KAPACITA:
194 standard pokojů, 16 suit

DÁLE PRO VÁS:
ZDARMA: vstup do wellness oázy (krytý bazén, vířivka, finská sauna, infra sauna, ochlazovací bazén, parní lázeň, Kneippův bazén, fitness), sejf, v létě hotelová pláž, bezdrátový internet W-LAN, venkovní parkování.

REKREAČNÍ POPLATEK:
Cca 1,6 Eur/den (od 18 let)

DÍTĚ:
Pobyt se snídaní: Jedno dítě do 12 let na přistýlce se snídaní ZDARMA. Pobyt s polopenzí: Jedno dítě do 6 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA. (neplatí pro rodinné pokoje)

Vybavení

Recepce, restaurace Sirocco a Levante, bar Mistral, terasa, výtah, Wellness Oáza - bazén (25 m dlouhý), parní lázeň, sauna, finská sauna, vířivka, Kneippův bazén, fitness. Dále squash, ochlazovací místnost, salón krásy, solárium, manikúra, pedikúra, masáže, parkoviště. Možnost zajištění zapůjčení kol, tenis a další.

Poloha

Ramada Hotel & Resort Lake Balaton**** se nachází na severním břehu jezera Balaton. Možnost yachtingu, jízdy v motorových člunech, golf (Royal Balaton Golf Club), cykloturistika.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000