crosssearch

Windmills

Kypr, Protaras

Obrázek není k dispozici

Windmills je komplex apartmánů v oblasti Protaras, v letovisku Pernera, jen 5 minut od písečné pláže oceněné modrou vlajkou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Windmills je komplex apartmánů v oblasti Protaras, v letovisku Pernera, jen 5 minut od písečné pláže oceněné modrou vlajkou. Po asi 15 minutách chůze dojdete do centra letoviska Protaras, kde najdete spoustu nákupních a zábavních možností. Windmills doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování apartmánového typu s dobrou polohou, za velmi pěknou cenu.

Vybavení

K vybavení komplexu patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, dětské hřiště, restaurace, koktejlový bar, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, potápěčské centrum, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu, možnost půjčení auta, možnost výměny měny na recepci, v okolí se nachází restaurace a bary.

Ubytování

K vybavení každého apartmánu patří koupelna s WC, základní vybavená kuchyňka, lednička, telefon s přímou volbou, balkon, za příplatek klimatizace.

Stravování

Tento hotel nabízíme ve variantách bez stravy a s polopenzí.

Pláž

Hotel leží asi 5 minut od písečné pláže oceněné modrou vlajkou, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Využít můžete nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova. Zajímavým zpestřením může být využití služeb potápěčského centra.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000