crosssearch

Tsokkos Anastasia Beach

Kypr, Protaras (zobrazit na mapě) mapa

POLOHA Krásný hotel společnosti Tsokkos se rozprostírá v bezprostřední blízkosti pláže a je obklopen zahradou s palmami. Klidnější část pěkného turistického střediska umožní prožití relaxační dovolené. V blízkosti hotelu je hlavní nákupní promenáda, centrum letoviska je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA

Krásný hotel společnosti Tsokkos se rozprostírá v bezprostřední blízkosti pláže a je obklopen zahradou s palmami. Klidnější část pěkného turistického střediska umožní prožití relaxační dovolené. V blízkosti hotelu je hlavní nákupní promenáda, centrum letoviska je vzdáleno cca 15 min pěší chůze.

VYBAVENÍ

Recepce, vstupní hala s posezením a TV částí v atriu, směnárna, výtahy, restaurace, cafeteria, lobby bar. Ke sportovnímu vyžití a uvolnění slouží zdarma vnitřní a venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), fitness a stolní tenis. Za poplatek potom sauna, parní lázeň, masáže, jacuzzi, kadeřnictví, tenisové kurty a jejich osvětlení. Dále hotel nabízí za poplatek: internet, videohry, praní a čištění prádla, hlídání dětí a donáškovou službu na pokoj. Pro děti má k dispozici dětský bazén, dětská jídla a animační programy. Občasné animační programy, tématické noci, živá hudba či folklórní tance pro dospělé.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha, fén), TV, rádiem, telefonem, rychlovarnou konvicí, klimatizací a balkonem. Sejf a lednice za poplatek.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Možnost stravování formou all inclusive za příplatek.

ALL INCLUSIVE zahrnuje:

Snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu. Lehké občerstvení (10:30-12:00, 14:30-17:00 a 22:00-24:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00). Nápoje z čerstvého ovoce a importované nápoje za poplatek. Uvedená časová rozmezí mohou být na místě hotelem pozměněna. Pro klienty s all inclusive programem je lednice a sejf zdarma.

PLÁŽ

Písečná pláž se rozkládá přímo u areálu hotelu, je od něj oddělena jen vedlejší pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky za poplatek. Vodní sporty za poplatek.

TSOKKOS HOTELS

Tsokkos Hotels je veřejná společnost tvořící řetězec luxusních hotelů s více než 25letou tradicí a zkušenostmi v turistickém ruchu. Na Kypru vlastní okolo 20 hotelů a apartmánů a to v letoviscích Pafos, Agia Napa a Protaras. My jsme pro vás vybrali poslední z nich, Protaras, neboť jej považujeme za turisticky nejatraktivnější a to především z hlediska blízkosti pěkných pláží, centra s různými typy obchodů, marketů a zábavních podniků.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000