crosssearch

Malama Holiday Village

Kypr, Protaras (zobrazit na mapě) mapa

Hotelový areál sestávající z dvoupatrových vilek se nachází na okraji střediska Protaras, jehož rušné centrum je vzdáleno cca 6 km. Apartmány sestávající z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, stropním větrákem, TV,...

Konečná cena za osobu od: 21 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový areál sestávající z dvoupatrových vilek se nachází na okraji střediska Protaras, jehož rušné centrum je vzdáleno cca 6 km.

Vybavení pokojů

Apartmány sestávající z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, stropním větrákem, TV, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek. V obývacím pokoji jsou k dispozici dvě oddělená lůžka, v ložnici pak manželské lůžko. Standardní pokoje se starším nábytkem.

Vybavení hotelu

Vstupní hala, dvě restaurace, dva bary, snack bar u bazénu, dvě konferenční místnosti, minimarket, internetový koutek, ­WIFI,­ venkovní bazén, krytý bazén a dětský klub.

Pláž

Menší písečná pláž se nachází přímo pod hotelem - vzdálenost od recepce cca 300 m. Přístup na pláž je po několika schodech. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Stravování

Polopenze jsou podávány v hotelové restauraci formou bufetu. Fakultativně možnost dokoupit all inclusive, zahrnující plnou penzi a nápoje (alkoholické i neznačkové alkoholické).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 22 termínů

Celkem 22 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000