crosssearch

Louis King Alkinoos

Kypr, Protaras

Poloha: apartmánový hotel se nachází přímo u pláže Fig Tree Bay a je vzdálen asi 500 m od centra letoviska Protaras. Ubytování: hotel nabízí dvoulůžková studia nebo apartmány s možností přistýlky, obojí s výhledem na moře. Studia a apartmány mají balkón a jsou vybaveny...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: apartmánový hotel se nachází přímo u pláže Fig Tree Bay a je vzdálen asi 500 m od centra letoviska Protaras.

Ubytování: hotel nabízí dvoulůžková studia nebo apartmány s možností přistýlky, obojí s výhledem na moře. Studia a apartmány mají balkón a jsou vybaveny klimatizací, kuchyňkou (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), koupelnou se sprchou a WC, telefonem, TV. Dále je zde mini market, parkoviště, cocktail bar, snack bar, bazén, dětský bazén, stolní tenis, biliárd, vodní sporty. Hosté mohou rovněž využívat kapacity sousedního hotelu Louis Nausicaa Beach, který má širokou nabídku služeb pro děti, např. animační programy, hry, zábavné vzdělávací programy, dále pak 3 restaurace, 3 bary, obchod, 2 bazény, saunu, tenisové kurty, plážový volejbal atd.

Stravování: vlastní, za příplatek snídaně.

Hodnocení: hotel se širokou nabídkou služeb, vhodný pro rodiny s dětmi, přímo u pláže, který splní očekávání i náročnějších klientů.

Vzdálenost od pláže: přímo na pláži.

Vzdálenost od centra Protarasu: cca 500 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000