crosssearch

Moderní hotel Anassa leží přímo na severozápadním pobřeží u městečka Polis, nad jednou z nejhezčích písčitých pláží Kypru s panoramatickým výhledem na neobydlený poloostrov Akamas a Afroditiny lázně. Letiště v Larnace je vzdáleno asi 150 kilometrů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní hotel Anassa leží přímo na severozápadním pobřeží u městečka Polis, nad jednou z nejhezčích písčitých pláží Kypru s panoramatickým výhledem na neobydlený poloostrov Akamas a Afroditiny lázně. Letiště v Larnace je vzdáleno asi 150 kilometrů.

Luxusní komplex, postavený ve stylu řecké vesnice s bíle omítnutými zdmi, střechami z nepálených hliněných tašek a dřevěnými okenicemi, je zařazený v Leading hotels of the World.

Vybavení

V krásné zahradě o rozloze 8 hektarů jsou hostům k dispozici dva bazény s kaskádovými vodopády, tenisové kurty a squash. V areálu je několik obchůdků a čtyři restaurace - Pelagos u bazénu nabízí po celý den zdravé občerstvení, Amfora je zaměřená na středomořskou kuchyni, romantická restaurace Basiliko s posezením při svíčkách se specializuje na orientální speciality a v Heliosu si klienti mohou vybírat ŕ la carte.

Plážové centrum je vybaveno pro provozování různých vodních sportů včetně parasailingu, vodních lyží, kánoí a windsurfingu. Hotel provozuje vlastní potápěčské centrum, svým klientům nabízí možnost denního pronájmu motorových člunů z vlastní lodní flotily. Pro děti od 4 do 11 let zajišťuje dětský klub celodenní zajímavý program. Na vyžádání lze zajistit hlídání dětí a dětské menu. Večery zpříjemňují folklorní show, živá vystoupení hudebníků nebo tématické večírky. 18jamkové golfové hřiště Tsada Golf Club je vzdálené 30 minut jízdy autem od hotelu.

Léčebné a relaxační pobyty

Lázeňské centrum Anassa Thalasso Spa nabízí několik revitalizačních programů včetně thalassotherapie, zábalů z mořských řas, masáží, shiatsu a aromaterapií. Součástí lázní jsou dvě sauny, parní lázeň, vyhřívaný bazén, rehabilitační bazén a salon krásy včetně kadeřnictví.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje situované v hlavní budově, zařízené v typickém středomořském stylu s výhledem do zahrady nebo hor, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní televize, mini bar, trezor, balkon nebo terasa. Na vyžádání lze zajistit ubytování v suitách a dalších typech pokojů.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu: www.thanoshotels.com
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000