crosssearch

Venus Beach

Kypr, Paphos

Pětihvězdičkový hotel zasazený v klidné lokalitě přímo u pláže nedaleko významných historických památek. Kromě špičkového servisu Vás čeká pohostinný personál a luxusní prostředí. Hotel se nachází 10 km od letiště Paphos a 3 km od kouzelného rybářského přístavu Paphos....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pětihvězdičkový hotel zasazený v klidné lokalitě přímo u pláže nedaleko významných historických památek. Kromě špičkového servisu Vás čeká pohostinný personál a luxusní prostředí.

Poloha

Hotel se nachází 10 km od letiště Paphos a 3 km od kouzelného rybářského přístavu Paphos. Nedaleko najdete také Hrobku králů - nejdůležitější antickou památku Paphosu.

Vybavení

24 hodinový pokojový servis, vyhříváný krytý bazén, venkovní bazén s Jacuzzi, tělocvična, sály na aerobik, sauna, parní lázně, solárium, salón krásy, dva tenisové kurty, kadeřnictví, obchod se suvenýry, půjčovna aut, čistírna.

Zábava

Tenis, stolní tenis, lekce aerobiku, vodní sporty, kulečník, plážový volejbal. Hotel také pořádá speciální akce pro hosty - koktejlové party, ochutnávky vína a sýra, kyperskou noc s místními tanečníky, happy hour - nápoje s padesátiprocentní slevou, čtyřikrát týdně živou hudbu. O program se stará tým animátorů.

Pro děti

Dětský klub otevřený 5 dní v týdnu 4 hodiny denně pro děti od 4 do 12let.

Pláž

Písečná u hotelu.

Ubytování

182 pokojů (z toho 156 s výhledem na moře), jejichž součástí je koupelna s vanou, sprchou a fénem, satelitní televize,rádio, hudební kanály,telefon, minibar a sejf.

Stravování

Možnost all inclusive.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000