crosssearch

St. George Gardens

Kypr, Paphos (zobrazit na mapě) mapa

Komplex s přátelskou atmosférou patřící k hotelu St.George, jehož vybavení je hostům kromě hotelové restaurace plně k dispozici, nabízí luxusní ubytování ve studiích a apartmánech. Je situovaný přímo u písčité pláže s místy kamenitými útesy Chlorakas, 5 kilometrů od malebného...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex s přátelskou atmosférou patřící k hotelu St.George, jehož vybavení je hostům kromě hotelové restaurace plně k dispozici, nabízí luxusní ubytování ve studiích a apartmánech. Je situovaný přímo u písčité pláže s místy kamenitými útesy Chlorakas, 5 kilometrů od malebného přístavu Paphos.

Vybavení hotelu

Venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén, dětský bazén, jacuzzi, sauna, parní lázně, tělocvična s prostorem pro cvičení aerobiku, stolní tenis, volejbalové a basketbalové hřiště, biliár, možnost pronájmu jízdních kol. Lobby s panoramatickým výhledem na moře, ve veřejných hotelových prostorách vysokorychlostní internetové připojení, pool bar s pizza koutkem, restaurace, dětský klub s animačním programem pro různé věkové kategorie, minimarket. Slunečníky a lehátka jsou u bazénů poskytovány zdarma. A pláži možnost provozování vodních sportů.

Ubytování

Klimatizovaná/vytápěná studia pro 2-3 osoby s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky a pohovkou v obývací části, kterou je možné oddělit od ložnice příčkou, kuchyňský kout s malou ledničkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, satelitní televize, trezor, balkon nebo terasa. Klimatizované/vytápěné apartmány pro 2 - 4 osoby mají oddělenou ložnici.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Relaxační pobyty

Kromě tělocvičny a sauny lze v hotelu využívat také služeb vyhlášeného ozdravného lázeňského centra s různými wellness programy včetně hydromasáží.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000