crosssearch

Louis Phaeton Beach

Kypr, Paphos (zobrazit na mapě) mapa

Nově zrenovovaný čtyřpatrový hotelový areál vhodný především pro rodinnou dovolenu se nachází na samém okraji letoviska Paphos v klidném prostředí. Během dne je možné sledovat letadla, neboť nad touto oblastí obvykle prolétávají letadla, která vzlétávájí z letiště vzdáleného...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově zrenovovaný čtyřpatrový hotelový areál vhodný především pro rodinnou dovolenu se nachází na samém okraji letoviska Paphos v klidném prostředí. Během dne je možné sledovat letadla, neboť nad touto oblastí obvykle prolétávají letadla, která vzlétávájí z letiště vzdáleného cca 10 km, což se líbí hlavně dětem. Nejbližší obchody (kromě těch v hotelu) jsou cca 500 m. Zastávka městské linky je hned před hotelem, odtud lze pohodlně cestovat do centra Paphosu (cca 4,2 km - spojení je velmi frekventované, obvykle každou půlhodinu od 07:00-22:00), kde jsou nepřeberné možnosti nákupů i denní a noční zábavy, stejně tak se lze vypravit na krásnou pláž Coral Bay, kde je pěkné koupání i možnosti vodních sportů. Jízdné vychází jen na 2EUR/celý den - bez omezení kilometrů a počtu využitých spojů. Taxi do centra Paphosu vyjde na cca 8-10EUR/cesta. Procházkou podél pobřeží (až na několik kratších úseků kvalitní promenáda) je též možné dojít do nákupních tříd Paphosu za cca 30-40 minut. Doporučujeme přikoupit si ubytování s výhledem na moře. Cca 700 metrů od hotelu se nachází vodní park.

Ubytování

V tomto rozlehlém areálu je celkem 442 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s možností dvou přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, rádiem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Výhled na moře je za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3EUR/den), malá chladnička za poplatek (cca 4,25EUR/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma (postýlku nelze dát do pokoje s plnou obsazeností, vždy pouze jen jako třetí nebo čtvrtá osoba na pokoji).

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek, TV místnost s DVD, internetový koutek (za poplatek), 6 výtahů, restaurace, bary a kavárny (Esperides, China Spices, café Vienna, Atrium lobby bar, Chariots noční klub, Helion bar a restaurace u bazénu), prádelna a čistírna (za poplatek), dobře zásobený minimarket (za cca 3EUR v něm lze zakoupit adaptéry do zásuvky), krásná zahrada s palmami, velké parkoviště. Hotel zajišťuje pro rodiče malých dětí možnost zapůjčení termosek na teplou vodu a sterilizátor lahví. Hotel neposkytuje plážové osušky. Wifi v hotelu a na většině pokojů za poplatek (cca 5EUR/hodina, cca 10EUR/3 hodiny, cca 15EUR/den).

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis).

Sport a zábava

Veliký bazén (580 m2) s oddělenou dětskou částí, velké dětské brouzdaliště s různými atrakcemi, vodní park se 6 skluzavkami, vnitřní bazén (v zimním období vyhřívaný), slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma, v zahradě jsou lehátka i pod palmami, který poskytují přirozený stín. Všechny další aktivity uvedené v popisu all inclusive. Vodní sporty na pláži za poplatek (např. jet ski, banana, paragliding, kánoe, šlapadla a další).

Hlavní výhody

Nově zrenovovaný

Internetové stránky hotelu: www.louishotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000