crosssearch

Intercontinental Aphrodite Hills

Kypr, Paphos (zobrazit na mapě) mapa

Moderní hotelový resort postavený ve stylu vesničky s vlastním náměstím s restauracemi a obchůdky vhodný pro všechny věkové kategorie se nachází na náhorní plošině s výhledem na legendární skálu Aphrodite 15 kilometrů od Paphosu, v dosahu kultury, mytologie a tradice.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Moderní hotelový resort postavený ve stylu vesničky s vlastním náměstím s restauracemi a obchůdky vhodný pro všechny věkové kategorie se nachází na náhorní plošině s výhledem na legendární skálu Aphrodite 15 kilometrů od Paphosu, v dosahu kultury, mytologie a tradice. Svou polohou též nabízí výjimečný výhled na moře a 18-ti jamkové golfové hřiště. Samotný hotelový komplex je postavený kolem velkého bazénu ve tvaru laguny s palmami a zahradními skalkami. Do písčité zátoky je zajištěná doprava hotelovým autobusem.

Vybavení Hotelu

Dva bazény, vnitřní bazén a dětský bazén, v zimních měsících vyhřívané, čtyři a la carte restaurace, několik barů, lázeňské centrum, tenisové kurty, mini-golf, dětské hřiště a dětský klub, hlídání dětí na vyžádání, obchodní centrum s jednacími místnostmi.

Ubytování

Klimatizované nebo dle potřeby vytápěné, elegantně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s vanou a WC, župany a přezůvky, vysoušeč vlasů, telefon, TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa.
Možnost ubytování od standardních pokojů po junior suity i pro rodiny s dětmi.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení obědů a večeří.

Relaxační pobyty

Lázeňské termální centrum Retreat Spa spolupracující výhradě se značkou Pevonia, sauna, parní lázně, masáže, hydroterapie, aromaterapiie, kosmetické procedury včetně lázeňské pedikúry a manikúry, posilovna se špičkovým vybavením i venkovní tělocvičnou s profesionálním dohledem a možností osobní konzultace & individuálních cvičebních programů. Součástí centra je i kadeřnictví.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Transfer do/z hotelu taxíkem.

Internetové stránky Hotelu: www.aphroditehills.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000