crosssearch

Elysium Beach Resort

Kypr, Paphos (zobrazit na mapě) mapa

Stylový a elegantní resort je nejlepší volbou pro náročné klienty, situovaný přímo u moře, v těsné blízkosti starověkých vykopávek města Pafos, asi 20 min. od jeho centra.

Konečná cena za osobu od: 32 770 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
stylový a elegantní resort je nejlepší volbou pro náročné klienty, situovaný přímo u moře, v těsné blízkosti starověkých vykopávek města Pafos, asi 20 min. od jeho centra.

Vybavení:
prostorné vstupní lobby s recepcí a přilehlou terasou. Je zde také směnárna, internet (za poplatek), salónek s velkoobrazovou TV se satelitním příjmem, 4 stylové restaurace a několik kaváren a barů, snack-bar u bazénu, obchod se suvenýry včetně minimarketu, moderní konferenční sál, kadeřnický salón, dětský klub, velká zahrada s vodopády a byzantskou kaplí (tato je vhodná pro pořádání svatebních obřadů) a parkoviště.

Ubytování:
250 pokojů několika kategorií vč. studií a vilek s vlastním bazénem, všechny zařízené v teplých barevných tónech a přírodními materiály v tradičním kyperském duchu. Pokoje mají klimatizaci, balkon nebo terasu, telefon, TV, minibar, trezor a vysoušeč vlasů. Výhled je buď na moře a na bazén (za poplatek) či do vnitrozemí.

Stravování:
snídaně formou bufetu, možnost polopenze – bufetové večeře.

Pláž:
menší píseční pláž, uměle vytvořená přímo u hotelu. Díky vlnolamu je bezpečná i pro nejmenší děti.

Sport a zábava:
animační programy pro děti i dospělé, venkovní a vnitřní bazén, fitness a wellnes centrum, sauna, jacuzzi, kurzy aerobiku, hřiště, 2 tenisové kurty, vlastní škola potápění, 3 golfová hřiště v dostupnosti do cca 30 min. od hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 340 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000