crosssearch

Velmi příjemný hotel zasazený do pěkné zahrady se nachází v klidnější oblasti letoviska Paphos, která je zvaná "Malou paphoskou riviérou". Nejbližší bary, restaurace a obchod - cca 30 m. Od centra letoviska je vzdálen cca 10 minut chůze, od rybářského přístavu cca 20 minut....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Velmi příjemný hotel zasazený do pěkné zahrady se nachází v klidnější oblasti letoviska Paphos, která je zvaná "Malou paphoskou riviérou". Nejbližší bary, restaurace a obchod - cca 30 m. Od centra letoviska je vzdálen cca 10 minut chůze, od rybářského přístavu cca 20 minut. Autobusová zastávka je jen cca 50 m od hotelu.

Kapacita hotelu

V tomto 4-patrovém hotelu je celkem 272 pokojů (1-, 2 lůžkových s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem (cca 8 kanálů) a rádiem (cca 3 kanály), balkónem s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Boční výhled na moře (SSV) a přímý výhled na moře (SV) jsou za příplatek. Některé pokoje jsou přizpůsobené i pro postižené osoby, též jsou zde pokoje propojené (na vyžádání). Chladnička (za poplatek cca 3EUR/den), trezor na pokoji (za poplatek cca 2,14EUR/den). Osušky k bazénu (na vyžádání zdarma). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, směnárna, vnitřní bar, kavárna, vnitřní a venkovní restaurace, 2 konferenční místnosti, zlatnictví, obchod se suvenýry, kadeřnictví, salónek pro stolní hry, herna, internetový koutek (za poplatek cca 0,15EUR/minuta při čerpání do 30 minut, cca 0,12EUR/minuta při čerpání do 1 hodiny nebo cca 0,112EUR/minuta při čerpání do 2 hodin) + na recepci je též možné si zakoupit předplacené karty - 4,50EUR/30 minut a 7 EUR/hodina, zahrada, parkoviště. Pokojová služba funguje od 07:00 do 23:00 hodin. Hlídání dětí je možné zajistit za poplatek, cca 12EUR/hodina. Wifi v prostoru recepce a salónku (za poplatek cca 3,50EUR/hodina, cca 8EUR/3hodiny).

Stravování

Formou polopenze. Snídaně i večeře formou švédského stolu. Za příplatek štědrovečerní a novoroční večeře. Štědrovečerní večeře - 24.12. - slavnostní velmi bohatý bufet.Oslava Nového roku - 31.12. - slavnostní velmi bohatý bufet, mezinárodní taneční show, disko v baru, živá kapela a hudba v restauraci.

Sport a zábava

Vnitřní bazén (vyhřívaný obvykle v časovém rozmezí od 08:00 do 19:00 hodin - v období od cca začátku listopadu do konce března), 2 venkovní bazény (i s dětskou částí), venkovní dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u venkovního bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek). Služby Spa centra - fitcentrum (zdarma), sauna, jacuzzi (3x během pobytu sauna nebo jacuzzi po dobu 30 minut zdarma, následně za poplatek cca 10EUR/ 30 minut/ každá služba), masáže (za poplatek od cca 35EUR). 2 tenisové kurty (zdarma, za poplatek cca 7,50EUR/pronájem raket a míčků, noční osvětlení - za poplatek), elektrické hry (za poplatek), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2EUR/hra), velký dětský koutek v zahradě. Ve vzdálenosti cca 14 - 18 km od hotelu se nachází 3 golfová hřiště. Hotel pořádá po celý rok zhruba 5x za týden večery s živou hudbou a cca 1x za 14 dní folklórní večer.

Hlavní výhody

pěkné interiéry

Internetové stránky hotelu: www.aloe-hotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000