crosssearch

Akteon Holiday Village

Kypr, Paphos

Holiday Village kategorie A je umístěna přímo u moře ve vesnici Chloraka. Klidné ale zároveň atraktivní prostředí Coral Bay (Korálového zálivu) svádí k relaxaci. Nachází se přímo u moře jen několik minut od historického přístavu Paphos či Coral Bay. Malá pláž je vzdálena asi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Holiday Village kategorie A je umístěna přímo u moře ve vesnici Chloraka. Klidné ale zároveň atraktivní prostředí Coral Bay (Korálového zálivu) svádí k relaxaci.

Poloha

Nachází se přímo u moře jen několik minut od historického přístavu Paphos či Coral Bay. Malá pláž je vzdálena asi 500 metrů.

Vybavení

Restaurace a bary, 2 venkovní bazény, vnitřní bazén, vířivka, sauna, masáže, tenisový kurt, stolní tenis, biliár, konferenční sál až pro 600 lidí.

Zábava

Dva venkovní bazény, bazén na vodní sporty, krytý bazén, tenis, beach volejbal, vodní polo, video hry, stolní tenis, biliár, šipky, pětkrát týdně taneční a pěvecké show, o zábavný program se starají animátoři.

Pro děti

Mini klub a venkovní hřiště.

Pláž

Asi 500 m daleko.

Ubytování

232 klimatizovaných pokojů (studia a apartmány), jejichž součástí je kuchyňka (minilednička, rychlovarná konvice, toaster), koupelna a balkón či veranda. Mezi další vybavení patří rádio, telefon, trezor a televize.

Naše mínění

Příjemné ubytování jednoduššího typu vhodné pro samostatné cestovatele, kteří chtějí poznávat oblast Paphosu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000