crosssearch

Stylový, boutique hotel je situovaný přímo u moře blízko turistické zóny Limassolu, avšak dostatečně vzdálen centrálnímu ruchu města.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

stylový, boutique hotel je situovaný přímo u moře blízko turistické zóny Limassolu, avšak dostatečně vzdálen centrálnímu ruchu města. Tato poloha zaručuje klientům klid a možnost úplné relaxace, tak i prostor být v případě potřeby v centru dění.

Vybavení

hotel je zařízen v synchronizaci ostrovní tradice s moderní stylovou úpravou tak, aby poskytoval kompletní zázemí jak pro odpočinek, tak i pro pořádání pracovních setkání a konferencí. Má restauraci s venkovní terasou a výhledem na moře, snack-bar u bazénu, cukrárnu, lázně s velkým výběrem revitalizačních a relaxačních procedur, jacuzzi, saunu, páru, posilovnu a venkovní bazén. Nachází se zde také 2 konferenční místnosti vybavené nejmodernější technikou.

Ubytování

68 moderních elegantních pokojů (kategorie superior, deluxe a suite) zařízených přírodními materiály je vybaveno klimatizací, minibarem, trezorem, přípojkou na internet, telefonem, TV, kávovarem a vysoušečem vlasů. Pokoje mají balkon s výhledem na okolí a letovisko Limassol či boční nebo přímý výhled na moře. (3. osoba, nebo dítě lze pouze v pokoji typu suite)

Stravovaní

snídaně formou bufetu, možnost dalšího stravování ve vyhlášené hotelové restauraci, která nabízí nejen velký výběr mezinárodní kuchyně, ale také i malé občerstvení formou snacku.

Pláž

pláž je menší chráněná vlnolamy přímo u hotelu.

Sport a zábava

využití zařízení hotelu, fitness a wellnes centra. Velmi dobrý přístup do centra města, kde je nespočet obchodů, restaurací a barů.hotel je zařízen v synchronizaci ostrovní tradice s moderní stylovou úpravou tak, aby poskytoval kompletní zázemí jak pro odpočinek, tak i pro pořádání pracovních setkání a konferencí.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000